Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Пловдивско дерби на 1/4-финалите на Републиканското първенство при U15

Отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2003 ще срещне Ботев (Пловдив) на 1/4-финалите на Републиканското първенство. Жребият бе изтеглен днес от 11:30 в София. Възпитаниците на Даниел Димитров ще са гости в първата среща на 16 юни от 18:00 в "Коматево", а на 19 юни ще са домакини на "Лаута" - отново от 18:00ч. На 1/8-финалите Локомотив отстрани Черноморец (Бургас) - 3:3 след двата мача и 4:2 при дузпите. Победителите от двойките се определят в две срещи при разменено гостуване. Играят се две полувремена по 35 минути, а при равенство в редовното време се преминава към дузпи.
СНИМКА: Локомотив (Пд)