Вход / Регистрирай се

Чезето: Дузпа за нас няма, за тях има - излязохме извън нерви (видео)

Наставникът на Кюстендил Николай Николов даде мнението си пред Sportal.bg след загубата с 0:4 от Миньор (Перник).

71 Миньор (Перник) - Кюстендил
"Недостигна агресията, която искахме да вкараме още в началото. Имаше две положения, които не оползотворихме. Второто полувреме имаше ситуации за дузпа в наша полза, а след три минути дадоха дузпа на домакините, това изкара нашия отбор извън нерви. Всичко отиде по дяволите. Няма смисъл да коментираме съдиите, те решават какво се случва. Второто полувреме беше съвсем различно, вие сами преценете. Ние сме отбор на една година, целта сега е да направим основата. При всички положения догодина ще атакуваме професионалния футбол - виждаме, че засега не можем. Не сме се отказали, ще финишираме малко по-напред", заяви Чезето.
Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички