Дубълът на Фратрия победи Кубрат

Вторият отбор на Фратрия (Варна) надигра едноименния тим на Кубрат с 2:1. Срещата е от деветия кръг на Североизточната Трета лига. Силно начало за селекцията на Евгений Гащук. Никола Тотев откри резултата в 12-ата минута. Още няколко положения за гол пропиляха домакините до края на първото полувреме.

След почивката, гостите започнаха агресивно и Бисер Георгиев изравни в 57-ата минута. В следващите 7 минути, варненския тим наложи тотален натиск. Не успя обаче да материализира надмощието си. Андрий Куницин реализира победното попадение в 74-ата минута от фаул. Натискът на отбора му продължи. Бисер Георгиев обаче уцели гредата. Петър Петров от Кубрат получи втори жълт картон и беше отстранен с червен.

След последни съдийски сигнал от щаба на Кубрат изказаха недоволство от работата на главния съдия Веселин Гацев. Претенциите са за отсъден несъществуващ фаул, след изпълнението на който падна победният гол за Фратрия II.

Снимка: ФК Фратрия – фейсбук