Лудогорец III с очаквана победа

Лудогорец III (Разград) разгроми в Кубрат едноименния тим с 6:1. Срещата е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Още можеха да вкарат момчетата на Мартин Цирков. Те премахнаха интригата още през първото полувреме. Кристиян Николов откри резултата, десетина минути след началото.

Румен Павлов удвои в 27-ата минута. Мартин Станчев направи резултата категоричен, секунди преди почивката. Десетина минути след нея Божил Николов реализира почетното попадение за домакините. Скоро обаче Светлин Кралев вкара четвъртия гол. Кристиян Николов се разписа за втори път в 71-ата минута. В 80-ата точен беше Александър Ангелов – 1:6.