Младите "соколи" разгромиха Устрем

Дублиращият тим на Спартак (Варна) спечели убедително срещу Устрем Дончево с 5:0 на игрище "Локомотив" в мач от Североизточна Трета лига. Мачът започна устремно за "соколите" и в 8-ата минута след разбъркване в наказателното поле на гостите Александър Янчев посрещна топката с левия крак от неудобно положение и с техничен въртелив удар насочи кълбото в мрежата зад вратаря. Две минути по-късно отново лявото крило Янчев напредна и технично преодоля вратаря на гостите Младен Василев за 2:0.

В 36-ата минута капитанът на варненци Ники Василев се оказа най-съобразителен в наказателното поле на Устрем и ознаменува гола си с характерното салто. В началото на второто полувреме дежурният голмайстор Дани Халачев хитро наказа грешка в защитата на гостите и отбеляза четвърти гол с прехвърлящ удар. Отново Халачев с бомбен шут от 15 метра забоде топката под гредата за крайното 5:0.