Трио от ЦСКА (Москва) с коронавирус

Трима играчи от баскетболния отбор на ЦСКА (Москва) са дали положителни проби за коронавирус. Центърът Никола Милутинов, крилото Семьон Антонов и гардът Янис Стрелниекс са били диагностицирани с коварния вирус на редовните PCR тестове, на които се подлагат всички играчи и треньорски щаб. Баскетболистите са изолирани от останалите си съотборници и очакват допълнително потвърждение след повторна проверка на резултатите.

Треньорът на Барселона даде положителна проба за COVID-19

Тревожната новина идва само няколко часа, след като московците гостуваха на Барселона в среща от първия кръг на Евролигата. За щастие, Милутинов и Стрелниекс не пътуваха с отбора си. Антонов обаче беше в групата за мача, но не записа игрови минути. Както е известно, вчера коронавирус бе намерен и у треньорите на Барселона Шарунас Ясикевичус и Дариус Масколюнас.

ЦСКА (М) трябва да посрещне Локомотив (Кубан) днес от 13:00 часа във ВТБ Лигата, а в четвъртък приема Макаби (Тел Авив) във втория кръг на турнира на богатите.