Пранди бесен от 2:3 срещу Тренто

Треньорът на националите по волейбол и на Кунео - Силвано Пранди, бе бесен от загубата на клубния му отбор срещу Тренто с 2:3 във втория мач от полуфиналите в Италия.Матей Казийски планираше среща с наставника, на която да поиска почивка преди сбора на държавния ни тим от 11 май. Но моментът се оказа крайно неподходящ за такъв разговор...А стана така, след като Тренто попари ентусиазма на Кунео за втори път в серията, този път като гост. Воденият от треньора Радостин Стойчев италиански шампион поведе с 2:0 гейма, но сценарият от първия мач се повтори - съперникът се добра до тайбрек. И отново дузпите на волейбола бяха спечелени от Тренто."Труд"

ФОТОГАЛЕРИЯ от втората полуфинална среща Кунео - Тернто 2:3 може да видите ТУК!!!