Спас Делев дебютира със загуба за Лас Палмас

Бившият нападател на ЦСКА Спас Делев изигра първия си мач за Лас Палмас. Крилото от село Ключ дебютира в контролата срещу португалския Маритимо, загубена с 0:2. Делев започна като титуляр и бе доста активен. Българинът изпусна най-чистото положение за гостите до почивката. След направените смени през второто полувреме Маритимо бе отборът, който по-добре се възползва от шансовете си и стигна до победата.Много скоро Спас ще може да се изяви срещу далеч по-сериозен съперник. На 10 август на стадион "Гран Канария" ще гостува носителят на Купата на краля Атлетико Мадрид. Преди контролата срещу столичния гранд ще бъде и официалното представяне на отбора на Лас Палмас за новия сезон.МАРИТИМО - ЛАС ПАЛМАС 2:01:0 Барос (50)2:0 Сантос (58)