Верея и Черно море не намериха пътя към гола

Отборите на Верея и Черно море не успяха да си вкарат гол в мача помежду си от 23-ия кръг на Първа лига. Двата тима изиграха равностоен мач в Стара Загора и логично поделиха точките с нулево равенство при последния съдийски сигнал.Чисти положения пред двете врати на практика липсваха и двата тима опитаха да стигнат до гола предимно с далечни удари. Най-опасната ситуация от този тип бе в края на първата част в полза на гостите. В 40-ата минута Борислав Балджийски стреля много силно от далечна дистанция, но вратарят Пламен Колев изби в корнер. През втората част Педро Еуженио от домакините също пробва да стреля опасно, но вратарят Войтех Щром не позволи топката да посети мрежата му. За отбелязване е дебютът за Верея на бившия национал Иван Бандаловски, който игра като централен защитник.По този начин Черно море събра 36 точки в актива си и заема пето място. "Моряците" са все по-близо до теоретичното класиране за първата шестица на шампионата. Верея от своя страна е на девето място с 27 точки.СТАТИСТИКАКЛАСИРАНЕВЕРЕЯ - ЧЕРНО МОРЕ 0:0ВЕРЕЯ: Пламен Колев, Здравко Запрянов, Иван Бандаловски, Илиас Хасани, Костадин Слаев, Георги Ангелов, Венцислав Бенгюзов, Педро Еуженио, Селим Керкар, Георги Андонов, Валери ДомовчийскиЧЕРНО МОРЕ: Войтех Щром, Однрей Сукуп, Михаил Венков, Аелксандър Цветков, Траян Траянов, Борислав Балджийски, Тодор Паланков, Хосе Лопес, Мартин Костадинов, Марек Кузма, Иван Коконов