Годеницата на Андрю Каръл му помогнала за задната ножица

Централният нападател на Уест Хам Андрю Каръл трябва да благодари на годеницата си за гола, който вкара при победата с 3:0 над Кристъл Палас в събота. Той реализира второто попадение в 79-ата минута със зрелищна задна ножица, накарала и най-големите му критици да станат и да аплодират. С този гол бившият национал "се кандидатира" за приза за попадение на сезона, след като Оливие Жиру и Хенрих Мхитарян сториха това по-рано.Оказа се, че Андрю Каръл владее акробатичните изпълнения, тъй като неговата годеница редовно му преподава йога. Били Мъклоу е инструктор и има свое йога студио и насърчила своя любим да пробва упражненията, след като той влезе в лазарета с травма.

"Йогата ми помогна много, особено когато бях контузен", заяви 28-годишният Каръл пред "Скай Спортс". Футболистът разкри, че редовно посещавал класовете в студиото на годеницата си в Лутън, които включвали 90-минутни упражнения в зала, загрята до 40 градуса.