Йорданеску: Виках по играчите, но те не ме чуха (видео)

Наставникът на ЦСКА-София Едуард Йорданеску остана доволен от представянето на своите футболисти при равенството 1:1 с Левски. Треньорът заяви, че ще изисква повече от играчите и именно поради тази причина им е викал от скамейката, но те не са го чули.

"Искам да поздравя играчите, които се бореха до последно. На почивката им гарантирах, че ако продължават да играят по този начин, няма да загубим. Благодаря на феновете за подкрепата. Постепенно започваме да изграждаме силен отбор. Днес ЦСКА контролираше мача.

Попадението за Левски дойде от нищото. Ако бяхме концентрирани, можеше да спечелим. Аз виках по играчите, но те не ме чуха. Казах на футболистите на почивката, че съм зад тях и че ще поема отговорността след мача", заяви треньорът на "червените".

"Надявам се скоро нашият отбор да блести така, както нашите фенове блестят по трибуните. Ще искам много повече от моите състезатели, но ще ни трябва време нещата да се получат.

След мача поздравих играчите, защото успяха да изравнят. Трябва да отстраняваме грешките. Съжалявам за последната ситуация, тъй като бяхме трима на трима и можеше да отбележим", добави Йорданеску.