Черно море победи дублиращия отбор

В паузата на българското футболно първенство Черно море победи с 2:0 дублиращия тим на клуба, в учебна игра на стадион "Младост", пише официалният уебсайт на елитния отбор. Старши треньорът на варненци Никола Спасов раздели играчите на два състава, като след почивката някои от футболистите си размениха местата.

Титулярите на моряците започнаха в сини екипи, а останалите от мъжкия тим и част от дубъла - в зелено-бяло. През първото полувреме "сините" доминираха като опасен удар с глава на Паланков бе отразен от вратаря Николов, а малко по късно Коконов направи фрапантен пропуск от няколко метра.

Съперникът отговори с два опасни шута, спасени от Пиргов, на завърналият се след дълго отсъствие от терена Божилов, който с изявите си показа че отново може да се разчита на него. Въпреки направените много промени през второто полувреме, на терена стана още по-интересно.

Логичното се случи в 48-ата мин, когато Паланков бе изведен сам срещу младия Ставрев и макар и от втория опит, той прати топката в мрежата за 1:0. В 62-ата Божилов увенча отличната си игра с технично попадение, като прати елегантно коженото кълбо в далечния на вратаря ъгъл. До края Миро Манолов пропусна да направи резултата класически. За клубния сайт Никола Спасов заяви че е доволен от 2-странната игра и от старанието на всички участвали играчи.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!