Очаквайте: "Контра": Заслужи ли Италия класирането за сметка на Хърватия

За трети пореден път ЦСКА наказа Левски на "Герена" (видео)

Юношите на ЦСКА надвиха Левски с 2:1 като гости на "Герена" в среща от Елитната група до 17 години. Тодор Кръстев и Айкут Рамадан бяха точни за "армейците" още през първото полувреме. "Сините" се върнаха в двубоя в началото на втората част, когато точен от дузпа беше синът на Даниел Боримиров - Алекс. В последните минути на мача червените вкараха и трети гол, но реферът го отмени заради засада.

Това е трета поредна за момчетата на Галин Иванов на "Герена", като предните два успеха бяха с 2:0 и 4:0.

"Сините" бяха без контузения си капитан Георги Янев и изглеждаха доста хаотични. Каралият проби в Ливърпул Станислав Иванов се появи на терена през второто полувреме и нямаше много възможности.

В началото на срещата футболистите на Левски бяха облечени със специални фланелки, с които изразиха своята подкрепа към нападателя на ЦСКА Павел Головодов, който наскоро загуби майка си.

Наставникът на мъжкия тим на домакините Георги Иванов-Гонзо изгледа срещата на живо.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!