Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград

Левски освободи Георги Петков

Левски освободи за няколко дни своя вратар Георги Петков. Футболистът е получил почивка от треньорското ръководство на тима и отпада за утрешната среща със Сливен. Той няма да тренира с отбора в следващите 3-4 дни. Sportal.bg съобщи още вчера за намеренията на "синия" щаб, а днес това бе потвърдерно и от Ясен Петров на традиционната му пресконференция.

Петков направи няколко фатални грешки, които допринесоха за тежката загуба с 0:5 от Спортинг в Лисабон в мача от втория кръг на група "С" на Лига Европа в четвъртък.

"Преценихме, че трябва да дадем почивка на Георги Петков. Пуснали сме го 3-4 дни, тъй като доста напрежение падна върху него. Той няма да бъде в групата за Сливен. Наясно сме кой ще го замени, но това ще го видите утре", каза Ясен Петров.