Спартак II и Лудогорец III поделиха точките във Варна

2:2 приключиха във Варна, втория отбор на местния Спартак и третия тим на Лудогорец (Разград). Срещата е от 24-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана интригуващ двубой. Още в началните му секунди един от лидерите при голмайсторите на групата Петър Кирев пропусна да вкарат топката в празната варненска врата.

Само след секунди, отговора на домакините беше мигновен –  Даниел Халачев откри резултата. Гостите пък претендираха, че преди попадението не е отсъден фаул срещу техен бранител. Авансът на спартаковци се запази само 6 минути, защото в 8-ата капитана Димитър Иванов изравни след асистенция на Никола Тодоров. До почивката, Кирев пропусна на два пъти да реализира обрат в резултата. Вместо него, варненци пак дръпнаха напред в 52-ата минута пак гол на Халачев. Окончателното 2:2 фиксира влезлия като резерва Марсел Ахмед в 88-ата минута, когато прехвърли вратаря от 30 метра.