100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Черноморец (Балчик) с категорична победа

Черноморец (Балчик) затвърди лидерската си позиция с 3:0 у дома срещу Спартак II (Варна). Двубоят е от 21-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Мартин Христов можеше да бие с повече. Футболистите му не оставиха никакъв шанс на съперника през първото полувреме.

Само за 23 минути опънаха три пъти мрежата на съперника. Джорджио Димитров откри резултата с глава само 120 секунди след началото. Алекс Наков удвои в 10-ата минута, засичайки с крак пас по тревата. В 25-ата минута Иван Цачев от дузпа фиксира окончателното 3:0. Той, Димитров и Габриел Вулкано пропуснаха да вкарат още. След почивката имаше критични моменти и пред двете врати, като повечето бяха пред варненската голлиния.