Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Септември (Тервел) с минимален успех, играч напусна със счупен нос

Септември (Тервел) се наложи с 1:0 над гостуващия му Спартак II (Варна). Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Кристиан Пешков осигури трите точки в 40-ата минута след центриране на Димитър Михалев. В средата на първата част съотборника му Тодор Вълканов изби топката с глава и в стремежа си да направи същото бившия футболист на Септември Баръш Николаев го удари с глава в лицето.

Мачът беше прекъснат за 10 минути. Оказа се, че пострадалия е със счупен нос. Домакините имаха още доста голови възможности. Ивелин Кузманов уцели гредата в 15-ата минута. В 43-ата пък Румен Николов пропусна дузпа, стреляйки в гредата. Малко след това Баръш Николаев не успя да изравни. След почивката два пъти сам срещу вратаря пропусна Михалев и веднъж Пешков.