Лудогорец III без проблеми в Шумен

Лудогорец III (Разград) спечели гостуването си на Волов (Шумен) с 4:0. Двубоят е от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига. Тон за поредния резултатен мач на селекцията на Захари Сираков даде капитана Димитър Иванов. Това се случи четвърт час след началото, когато Кристиян Иванов проби по фланга и даде прострелна топка, а Иванов я насочи в мрежата – 0:1. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Десетина минути след нея, Емил Кьосов беше спрян с нарушение и Георги Караиванов удвои от дузпа.

120 секунди по-късно голмайстора на групата Петър Кирев пропусна да реализира пред празната врата. Той коригира мерника си в 69-ата минута след прострелно подаване отляво на Димитър Иванов за 0:3. Влезлият като резерва Марсел Ахмед вкара четвъртия гол след асистенция на Никола Тодоров в 72-ата минута.