Лудогорец III победи Черноломец (Попово)

Лудогорец III надви Черноломец (Попово) с 1:0 в Разград. Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Капитанът Димитър Иванов осигури трите точки за селекцията на Захари Сираков. Това се случи в 34-ата минута след асистенция на Никола Тодоров. Домакините можеха да открият резултата още след началния четвърт час, когато голмайстора на групата Петър Кирев излезе сам срещу поповския страж, но стреля в гредата. Той изпусна да вкара и в 61-ата минута, когато пак се измъкна срещу вратаря.

После след удар на Тодоров топката беше избита от голлинията. Десетина минути по-късно влезлия като резерва Денис Кехайов излезе очи в очи с вратаря, но тресна напречната греда. Той не успя да реализира и в 85-ата минута.