Петров: Ядосан съм! Върхът щеше да бъде и Диков да вкара гол от статично положение

Старши треньорът на Септември (София) Светослав Петров не остана доволен след загубата с 1:3 от ЦСКА 1948. Наставникът на столичани разкритикува своите футболисти и посочи причините за поражението.

"Много съм афектиран! Обърка се личната отговорност на някои от играчите. Знаехме как ще играят и какво търсят. Изрично сложихме човек на корнерите. В крайна сметка ни вкараха точно такива голове, каквито искахме да предотвратим. Това нещо ме вбесява.

ЦСКА 1948 на 10 точки пред Левски след нова лекция на Чочев

Играхме добре първото полувреме и какво от това?

При един равностоен мач, както беше през първото полувреме, една грешка решава мача. За три-четири минути ни вкараха два гола. Започнахме второто полувреме с енергия, но отново направихме грешка. Допуснахме леки голове. Ядосан съм! Върхът щеше да бъде и Диков да вкара гол от статично положение.

20 Септември 1:3 ЦСКА 1948

В началото на втората част, с тази енергия, трябваше да я превъплътим в мача. Вкарахме свежи хора, които да променят хода на мача, но не се получи. В България прекалено много се говори за мотивация.

Ако футболистите в нашия отбор не осъзнават шанса си да отидат в по-голям клуб, колкото и да се опитваме да ги мотивираме с разговори, все пак всеки сам си избира пътя в живота и кариерата. На мнение съм, че във футбола няма случайни неща. Ако работиш, ще пожънеш успех", заяви Петров.

Снимки: Борислав Трошев