Несебър се добра до хикс срещу Борислав (Първомай)

3:3 приключиха в Несебър едноименния тим и Борислав (Първомай). Двубоят е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Лидерът се размина с поражение, реализирайки в последните секунди.

Недялко Москов: Посредственото представяне няма да се повтори

Мачът започна очаквано добре за домакините. Трайо Грозев откри головата им сметка. Капитанът Николай Костов удвои. Последваха пропуски пред първомайската врата. Секунди преди почивката обаче капитана на гостите Никола Данчев намали на 2:1. През втората част първомайци проведоха успешни контраатаки и шокираха съперника. Християн Момчилов изравни. Скоро Иван Аврамов направи обрата факт – 2:3.

Противникът се вдигна на щурм. Заредиха се атака след атака. Грозев пропусна да вкара дузпа. Нуретин Пюскюлю пък тресна гредата. Едва в последните секунди на даденото от съдията продължение, влезлия като резерва Виктор Янев изравни за окончателното 3:3.