Людмил Киров: Нелепа загуба за нас

Людмил Киров анализира поражението с 0:2 от Миньор (Перник).

"Нелепа загуба за нас, като гола който допуснахме в началните минути, беше нещото от което най-много се опасявахме. След като получихме втори гол, поизравнихме играта, но за жалост изпуснахме 2-3 чисти положения за гол. Неприятното за нас е и изключително късата резервна скамейка с която разполагаме до зимната пауза. Групата включваше 17 футболисти, като дори с нас пътува и третия вратар Даниел Николов, след като Теодор Костов бе повален отново от вирусно заболяване. Искам да поздравя специално младият Кристиян Господинов за страхотното включване през второто полувреме и то пред екзалтираната публика на Миньор. Остават ни 3 мача до края на есенния полусезон, като ще се опитаме да спечелим максимален брой точки. Двубоят ни с Арда (Кърджали) е бонус и ще положим максимални усилия за да се представим по достоен начин. Призовавам всички привърженици да ни подкрепят в домакинството с ЦСКА 1948 II".