Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Розова долина и Черноморец не си вкараха

Розова долина и Черноморец завършиха наравно 0:0 в Казанлък. В мач от IX кръг на Трета лига - Югоизток съперниците не успяха да стигнат до попадение и последният съдийски сигнал прозвуча без голове. "Акулите" на Владо Вълчев и Любо Божинов стигнаха до точката, въпреки че повече от полувреме играха с човек по-малко. В края на първата част с директен червен картон от игра бе отстранен Сава Савов. С това обаче проблемите на бургазлии не свършиха. След получени контузии, принудително бяха заменени още двама основни футболисти - Петър Патев и Милен Танев.

Така Черноморец след вече 9 изиграни мача, продължава да е единственият тим в групата без поражение и без допуснат гол. Освен това, "акулите" са и с най-доброто нападение с 26 отбелязани попадения. Розова долина пък е с 16 точки на седмо място.