Септември стигна до точка в последната минута във Владая

Гранит (Владая) и Септември (Симитли) завършиха наравно 1:1 в среща от третия кръг на Югозападна Трета лига - група 2. Мачът започна с 20-минутно закъснение заради лошото време и проливния дъжд. Гостите стигнаха до изравнително попадение в последната 90-ата минута и останаха без загуба в първенството.

Точен беше бившият капитан на Пирин Димитър Благов. Трима млади футболисти, родени през 2003 и 2004 година направиха дебют за Септември (Симитли) - Красимир Великов, Симеон Малиновски и Мартин Гръчки. В следващия четвърти кръг на Трета лига Септември (Симитли) ще бъде домакин в мач срещу Оборище (Панагюрище). Срещата е насрочена за 27 август от 18.00 часа на стадиона в Симитли.