Костинброд с втора поредна победа в Югозападната Трета лига

Костинброд надигра с минималното 1:0 отбора на Вихрен (Сандански). Под непрестанния дъжд, двата отбора изиграха отличен двубой, в който възпитаниците на старши треньора Христо Коилов заслужено надделяха.

В герой за домакините се превърна Стефан Темелков, който след отлично подаване остана сам срещу вратаря на гостите и майсторски го преодоля. Момчетата на Христо Коилов могат да съжаляват за минималната победа, като на два пъти гредата спаси гостите от попадения.

В 20-ата минута на срещата директен червен картон получи вратарят на гостите Абди Абдиков, който при бърза контраатака на домакините и грешка на защитата в бяло, излезе неразчетено и игра с ръка извън наказателното поле. След червения картон гостите се прибраха в своето поле, разчитайки основно на изритани топки към тарана си Петко Петков, който бе напълно неутрализиран от защитниците в синьо.

Резултати и класиране след третия кръг от Група "Б" на Югозапад

В заключителните минути Костинброд пропусна да сложи точка на спора, след като при центриране отляво, героят от срещата с Надежда (Доброславци) Борислав Будинов стреля, но вратарят на гостите със сетни сили изби топката.