Добруджа обърна Литекс с късни голове

Добруджа спечели три точки у дома срещу Литекс, побеждавайки "оранжевите" с 3:2. Срещата на стадион "Дружба" предложа драма и емоции. Капитанът на гостите Илиян Капитанов, който записа добър мач, откри резултата след грешка на защитата на "жълто-зелените" в осмата минута. След почивката играчите на Атанас Атанасов наложиха силен натиск, като при една ситуация гредата помогна на вратаря на Литекс. В 55-ата минута обаче Денислав Ангелов изравни. Скоро след това Капитанов стреля опасно от фаул, стражът на Добруджа отби, но Александър Ангелов направи успешна добавка - 2:1 за ловчанлии.

В 89-ата минута момчетата на Орела достигнаха до дузпа, отсъдена за нарушение срещу Стефан Статев в наказателното поле на Литекс. Ивайло Лазаров не даде шанс на вратаря - 2:2. В 95-ата минута при разбъркване пред рамката на гостите Лазаров вкара втори гол и донесе победата на своите.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!