Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:2

Дунав с класическа победа в Ловеч

Новакът във Втора лига Дунав (Русе) надигра Литекс в Ловеч с 3:0 в приятелска среща. Стана двуостър мач с много атаки и голови ситуации пред двете врати. Гостите реализира три от своите.

Локо (Сф) срази Литекс на старта на ерата "Генчев"

Четвърт час след началото централния им нападател Йордан Димитров гардира топката и новото попълнение Мартин Костадинов откри резултата. „Драконите“ изковаха успеха за 4 минути след почивката.

Добруджа с минимален успех над Дунав в контрола

Първо в 50-ата Кристиан Тасков надбяга ловешката защита и с удар по тревата вкара втория гол. В 54-ата бранителите на домакините сбъркаха при изнасянето на топката, Кристиан Върбанов овладя и подаде на Йордан Димитров, който реализира третото попадение.