Светкавица излъга Спартак II Варна

Светкавица (Търговище) измъкна 1:0 във Варна срещу втория тим на Спартак.  Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Капитанът Станислав Иванов осигури победата на гостите с прецизно изпълнен фаул в 36-ата минута.

Димитър Трендафилов: Фаворит е Светкавица

Противно на крайния резултат, домакините бяха по-добри. Пропуснаха чисти голови положения чрез Янаки Смирнов и Мартин Янакиев. Имаха претенции и за по една дузпа в двете полувремена.

В Светкавица вече свикнаха с кадровите проблеми

„Поздравявам младия тим на Спартак за енергичната игра. Те бяха по-добрия отбор. Лош мач за нашия състав. Доволен съм, че спечелихме. По-добре грозна победа отколкото красива загуба“, коментира пред Sportal.bg старши треньорът на търговищкия тим Калоян Михалев.