Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

Литекс изпусна преднина от два гола срещу Янтра

Янтра (Габрово) и Литекс завършиха 2:2 в мач от 16-ия кръг на Втора лига, който се проведе в Трявна.

Ловчанлии поведоха с два гола, но в крайна сметка си тръгнаха само с точка от гостуването на габровци.

Илиан Капитанов откри за оранжевите в 21-ата минута след удар с глава. Отново той удвои в 52-ата минута, след като се озова очи в очи с вратаря Цинцарски.

Домакините се вдигнаха на щурм и Иван Петков върна едно попадение, реализирал очи в очи срещу стража на гостите Тренков. В 61-ата минута резервата Георги Метков оформи крайното 2:2, засичайки центриране отляво с глава.