Бдин измъкна точка и в Червен бряг

0:0 завършиха в Червен бряг местния Партизан и Бдин (Видин) в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Първото полувреме беше равностойно. Домакините повече владееха топката, но пък съперникът пропусна да им вкара гол. Това се случи при едно статично положение, когато Веселин Ганчев се намеси колебливо, а Денис Георгиев при добавката не уцели вратата му.

След почивката червенобрежкия тим взе иницитивата. Станислав Антонов стреля опасно, но на сантиметри покрай гредата. Петьо Славчев на два пъти пропусна да реализира с глава. Играещият треньор Любомир Иванов изпълни фаул, Павел Станев не се намеси добре, но нямаше кой да го накаже. Накрая Любомир Иванов напредна през центъра и шутира от 25 метра в гредата.

Така Бдин добави още една скъпоценна точка в актива си и се отдалечи от последното място.