ЦСКА и Левски с убедителни победи в полуфиналите на WINBET е-футбол лига

Отборите на ЦСКА и Левски от 90-те години до днес записаха убедителни победи в първите си полуфинали двубои в WINBET е-футбол лига 2020.

Реваншите ще се изиграят днес от 21:00 часа, а веднага след тях ще се състои и двубоя за ¾ място в състезанието. Полуфиналите се провеждат на живо в студиото на Sportal TV.

В първия полуфинален мач ретро ЦСКА на Пламен Димитров победи Локомотив (Пловдив) на Петър Кушев с 4:1. Единственото попадение през първото полувреме на срещата беше дело на Стоичков в 41-ата минута. В началото на втората част последва изравнителен гол на Минчев (51 мин.) от пловдивския тим. Пламен Димитров обаче бързо си върна преднината и дори я удвои чрез попадения на Каранга ( 57, 59 мин.). В края на мача гол за ЦСКА отбеляза и Платини (89 мин.).

Във втората полуфинална среща от WINBET е-футбол лига 2020, играна снощи в студиото на Sportal TV, Цветомир Петров с Левски от 90-те години до днес победи с 3:0 Емил Киров с Добруджа. Попаденията за сините реализираха Сираков (45, 82 мин.) и Жоазиньо (73 мин.).

WINBET е-футбол лига 2020 се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки ден от 15 октомври до днес. Оставащите мачове до края на електронното първенство по футбол на България ще бъдат излъчвани от 21:00 часа. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.