Видима-Раковски направи реми със Спартак (Плевен)

Без победител завърши контролната среща в Плевен между местния Спартак и Видима-Раковски. Само за шест минути двата отбора си вкараха по един гол. През останалото време се боричкаха предимно в централната част на терена. Първото полувреме протече равностойно.

Реална голова заплаха обаче никой не успя да сътвори. И след почивката равновесието се запази. В 60-ата минута младия плевенски защитник Цветомир Игнатов сгреши и за опитен играч като Стефан Киков не бе проблем да овладее топката и озовал се сам срещу вратаря да вкара за севлиевския тим.

Радостта на гостите обаче трая само шест минути. Те дори помогнаха за изравняването. Спартаковци им отнеха топката и с няколко паса тя достигна до Кунчо Кунчев. Плевенският капитан видя излезлият напред севлиевски страж и прецизно го прехвърли за 1:1. До края на мача никой не успя да вземе превес и пред двете врати бе спокойно.