Нова грешна стъпка за Локомотив (Горна Оряховица)

Отборите  на Локомотив (Мездра) и Локомотив (Горна Оряховица) не успяха да се победят в „железничарското” дерби от 20-ия кръг на „Б” група на стадиона в Мездра.

Домакините откриха резултата  в 21-ата минута, Владислав Златинов вкара след асистенция на Арсен Любоя. Гостите от Горна Оряховица реагираха мигновено на попадението и отговориха в 28-ата минута. Милен Желев центрира и бранителят Иван Пенев със странична ножица изравни резултата – 1:1. До края на първата част удар на Кулибари от домакините бе избит от голлинията от защитник, а шут на Арсен бе спасен от вратаря.

През второто полувреме темпото драстично спадна. И двата отбора търсеха победния гол, но не успяваха да направят нещо опасно пред съперниковата врата и срещата завърши при резултат 1:1.

След този мач „железничарите” от Мездра са на 14-о място със 17 точки, а момчетата на Сашо Ангелов са трети с 38 пункта.

Локо(Мз): Николай Кръстев, Любомир Христов, Стоян Георгиев, Емил Петров, Евгени Тунтев, Златко Бонев, Майкъл Тевия, Абдулай Колибари, Арсен, Владислав Златино (к.), Антонио Хаджииванов

Локо(ГО): Пламен Колев, Иво Харизанов, Иван Пенев, Мариян Иванов, Ерик Почански, Ивайло Михайлов, Йордан Апостолов, Симеон Мечев, Милен Желев, Атанас Фиданин (к.), Димитър Алексиев