Локо Сф по стъпките на ЦСКА - играч на железничарите с 28-и гол за сезона (галерия)

Локомотив (София) продължава с пълен точков актив в СРГ-север, след като днес постигна 11-та поредна победа, надигравайки с 2:0 тима на Надежда Доброславци.

Успехът не дойде никак лесно, тъй като първият гол падна чак в 71-ата минута, когато Калоян Бонев откри резултата с 28-ия си гол за сезона. Крайното 2:0 оформи Валери Дръндев седем минути преди края на редовното време, реализирайки с шут под плонжа на вратаря.

Локомотив София- Надежда Доброславци

Срещата се игра в "Требич", тъй като не е приключил ремонтът на тревното покритие в "Надежда".

Локомотив имаше и други голови възможности, а преди почивката и червено-черните нацелиха и греда.
Срещата ще се запомни с многото картони, а Габриел Николов от Доброславци напусна преждевременно игра след втори жълт и респективно червен картон в 72-ата минута. Той бе изгонен заради оспорване на съдийско решение при първото попадение на Локомотив, претендирайки за засада.

ЛОКОМОТИВ СФ – НАДЕЖДА 2:0