Уест Бромич отново ще преиграва срещу нискоразряден съперник (всички резултати)

Отборът на Уест Бромич Албиън за втори пореден кръг допусна реми и то със същия резултат 2:2 срещу тим далеч под него в йерархията на английския футбол. След преиграването срещу Бристъл Сити, сега възпитаниците на Тони Пулис отново ще трябва да се изправят за втори път срещу Питърбъро в опит да преодолеят тима от Първа Лига и да се класират за петия кръг на турнира за Купата на Англия. Два гола на Саидо Берахино не бяха достатъчни за "дроздовете" да стигнат до победата срещу намиращия се две дивизии по-надолу тим на Питърбъро.

Берахино откри резултата в 18-ата минута на мача с отличен удар от далечно разстояние в един от малкото си шансове да започне като титуляр за отбора си. Шакил Коултърст обаче изравни в 79-ата, давайки началото на голов дъжд в последните минути на срещата. В 84-ата отново Берахино бе точен за 2:1, но гостите не се предадоха и си осигуриха преиграване на свой терен срещу елитния опонент с попадение на Джон Тейлър.

В друг интересен сблъсък от днешния ден Лийдс победи с 2:1 Болтън и си осигури участие в петия кръг. Гостите си осигуриха успеха още преди почивката с голове на Сюлейман Дукара и Тумани Диагурага в 8-ата и 39-ата минута. Дарън Пратли върна едно попадение за "тротърс" в 80-ата, но това бе всичко, до което домакините се добраха в този мач.

УЕСТ БРОМИЧ - ПИТЪРБЪРО 2:2
1:0 - Саидо Берахино (18)
1:1 - Коултърст (79)
2:1 - Саидо Берахино (84)
2:2 - Тейлър (89)