Ботев (Пд) отново вдигна Купата 7 години по-късно! "Канарчетата" триумфираха в атрактивен сблъсък с Лудогорец с 3:2

ЦСКА 1948 премина с лекота през още един тим от Трета лига (видео+галерия)

ЦСКА 1948 спечели и втората си зимна контрола. След като преди няколко дни червените разгромиха със 7:0 Сокол (Марково), днес те се наложиха с 2:0 над Банско.

И двата гола за победителите вкара Николай Хаджиниколов. Той откри резултата в 14-ата минута след изстрел от пряк свободен удар. В 38-ата минута отново той удвои.

ЦСКА 1948 - Банско@@@

През втората част футболистите на Валентин Илиев имаха още няколко възможности за гол, но не ги реализираха.

Следващата порверка на ЦСКА 1948 ще е срещу втородивизионния Поморие.

ЦСКА 1948 - БАНСКО 2:0

1:0 Хаджиниколов 14
2:0 Хаджиниколов 38

ЦСКА 1948: 33. Михайлов, 39. Михайлов, 3. Зюмбулев, 25. Петров, 76. Атанасов, 7. Иванов, 77. Хаджиниколов, 10. Павлов, 20. Таушанов, 19. Петков, 99. Гущеров

БАНСКО: Ив. Димитров, Кр. Христов, Сандев, Стоилков, Пашалиев, Кабранов, Лазаров, Фикинин, Лефтеров, Хр. Петров, Кребалиев

снимки: Иван Йочев, Sportal.bg