Зона София надви Зона Велико Търново след изпълнение на дузпи

Зона София спечели първия си мач от "Турнира на талантите". Столичани се наложиха над връстниците си от Велико Търново след изпълнение на дузпи, след като в редовното време двата отбора завършиха наравно 1:1.

Срещата започна с предимство на софиянци, като те създадоха няколко добри ситуации за гол, но добри намеси на стража на Зона Търново не позволиха топката да попадне в мрежата. В средата на полувремето търновци бяха близо до откриване на резултата, но ударът с глава на Петър Петров се отби в страничната греда.

Зона Варна стартира "Турнира на талантите" с успех

Малко преди края на полувремето Зона София поведе. Мартин Райчев бе изведен на добра позиция и реализира. При този резултат дойде и почивката.

През втората част играта бе равностойна. Осем минути преди края Зона Велико Търново изравни. Димитър Стефанов завърши добра атака и направи резултата 1:1.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

До края на срещата повече попадения не паднаха и победителят трябваше да бъде определен след изпълнение на дузпи. Софиянци се оказаха по-точни от бялата точка и надделяха с 3:1.