Димитър Илиев: Конкуренцията в ЦСКА е голяма, имаме сили за дубъл
Новото попълнение на ЦСКА Димитър Илиев даде кратко интервю пред Sportal.bg в Анталия. Бившият капитан на Локомотив (Пловдив) е сигурен, че той и новите му съотборници имат сили да спечелят чакания вече 13 години от червените запалянковци дубъл.
- Митко, как се чувстваш в ЦСКА?- Добре се чувствам. Обстановката в отбора е нормална, всичко е наред. Започнахме вече с контролните срещи, като те тепърва стартират тук в Турция. С нетърпение искаме да започне полусезона.
- Как ти се струва потенциалът на тима?- Доста добри футболисти има в ЦСКА. Според мен имаме реален шанс за дубъл в края на това първенство.
- Имаш много голяма конкуренция в нападение.- Да, конкуренцията е голяма. Има доста нападатели, които са добри футболисти, но от всеки един от нас зависи дали ще си спечели титулярно място или няма да успее. Който най-добре се представи в контролите, той ще играе през пролетта.
ФИЛИП ДРУМЧЕВ, специален пратеник на Sportal.bg в Анталия
Новините от лагера на ЦСКА достигат до вас със съдействието на Unibet