ЦСКА громи! Капитанът на "червените" ознаменува мач №100 с впечатляващ гол (видео)

ЦСКА разгроми гостуващия тим на Пирин (Гоце Делчев) с 4:0 в мач от 16-ия кръг от Югозападната "В" група. По този начин "червените" записаха 15-и пореден успех. Попаденията за "армейците" бяха дело на Самир Аясс (6), Момчил Цветанов (21), Николай Цветков (73) и Борис Галчев (76). Мачът бе специален за капитана на "армейците", тъй като това бе негов двубой №100 за първенство с екипа на "червените". Галчев ознаменува своя юбилей с красив гол от пряк свободен удар. ЦСКА бе пълен господар на терена и не даде никакъв шанс на своя опонент, който рядко минаваше центъра. Възпитаниците на Христо Янев наложиха преса още с първия съдийски сигнал и резултатът не закъсня.Първото попадение реализира Самир Аясс в 6-ата минута. В 16-ата минута Йордан Йорданов пропусна да увеличи аванса от чиста позиция.В 21-ата минута Момчил Цветанов вкара втори гол, след центриране на Николай Цветков. В 29-ата минута Аясс пропусна да направи резултата класически, след като от два метра пропусна да се разпише, пращайки топката високо над напречната греда. Втората част стартира със сериозен пропуск на Хазуров, който от няколко метра не уцели вратата на Шоколарев.В 57-ата минута таранът направи фрапантен пропуск, след като не успя да опъне мрежата от два метра.Малко по-късно Чорбаджийски бе заел добра позиция в наказателното поле и отправи изстрел с глава, който се оказа неточен. Секунди по-късно Аясс не остана по-назад от своите съотборници, пропускайки от чиста позиция.В 73-ата минута Николай Цветков направи резултата класически. Три минути по-късно Борис Галчев се отчете с красив гол от пряк свободен удар за крайното - 4:0.ЦСКА - ПИРИН ГД 4:01:0 Аясс 62:0 Цветанов 213:0 Цветков 734:0 Галчев 76 ЦСКА: Господинов, Динчев, Чорбаджийски, Цветанов (62-Александров), Галчев, Йорданов, Аясс, Райчев, Цветков, Хазуров, Грънчов (46-Антов)Пирин: Шоколарев, Боянчев, Сандев, Шабанов, Гърков, Георгиев, Папантов, Гогов, Гушков, Алим, КреболиевГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА - ТУК!Снимки: Емона Цончева, Sportal.bgКЛАСИРАНЕ