Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

ПАОК разгроми ирландци, Десподов отново игра малко

ПАОК си гарантира място в основната фаза на Лига Европа, след като разгроми с 4:0 ирландския Шамрок Роувърс в първи мач от плейофите на турнира. Гостите си вкараха автогол малко преди почивката, а в началото на второто полувреме получиха червен картон и не оказаха сериозна съпротива срещу гръцкия гранд.

Кирил Десподов за пореден път остана резерва за ПАОК. Българският национал се появи на терена чак в 80-ата минута, заменяйки Андрия Живкович.

Гръцкият шампион започна агресивно, но си личеше, че футболистите на Разван Луческу още са под влияние на разочарованието от отпадането срещу Малмьо в квалификациите на Шампионската лига. Първото полувреме отиваше към нулево равенство, но в самия му край Даниел Клиъри си вкара автогол след опит да изчисти топката с глава.

Интригата до голяма степен изчезна в първите минути след почивката. Ветеранът Тайсон покачи на 2:0 след асистенция на Андрия Живкович, а Джошуа Хонъхан от Шамрок Роувърс беше изгонен в 52-ата минута.

С човек по-малко гостите нямаха никакъв шанс. В 67-ата минута младата звезда на ПАОК Янис Константелиас технично насочи топката в мрежата за 3:0.

В добавеното време на мача "черно-белите" получиха дузпа, пропусната от резервата Фьодор Чалов, но при добавката Абдул Рахман Баба оформи крайния резултат.