"Вабанк": Вещаеше ли играта на Италия отпадане още на 1/8-финалите

Еквадор запази шансове за четвъртфиналите

Еквадор се наложи с 3:1 над Ямайка и записа първа победа в група "В" на Копа Америка. По този начин "Ла Три" съхрани шансовете си за класиране на четвъртфиналите на турнира, след като на старта загуби с 1:2 от Венецуела.

Бившият нападател на ЦСКА - София Жорди Кайседо се появи като резерва за еквадорците в 88-ата минута на мястото на Кевин Родригес.

Еквадор изигра много силно първо полувреме и поведе в 13-ата минута след автогол на Кейси Палмър. Секунди преди почивката тимът на Феликс Санчес получи дузпа, реализирана от Кендри Паес.

Направените смени в състава на Ямайка дадоха резултат и в началото на втората част "Реге бойс" намалиха изоставането си след точен изстрел на Микейл Антонио.

В края на срещата еквадорците се възползваха от свободните пространства в противниковата половина и при една от многото контри Алан Минда сложи точка на спора.

За Ямайка това беше втора загуба, а в последния кръг от груповата фаза отборът ще се изправи срещу Венецуела.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!