Гол на Георги Миланов не стигна за победа на Динамо (Букурещ)

Динамо (Букурещ) не успя да победи У Крайова в гостуването си от 5-ия кръг на плейофа за оставане в елита на Румъния. Срещата завърши при резултат 1:1. Георги Миланов откри резултата за столичани в 43-тата минута, но те изпуснаха победата в края, допускайки изравнителен гол 90-ата минута, дело на Владислав Блънуца.

Бившият национал на България започна мача като титуляр в халфовата линия и в 43-тата минута получи топката от Гонсало Грегорио на границата на наказателното поле, като с удар по земя я прати във вратата за 0:1.

Спечели билет за двама за финала на Шампионската лига

В 90-ата минута обаче Владислав Блънуца получи центриране отляво и с глава успя да насочи топката във вратата на гостите, като и гредата също помогна за 1:1.

Това бе доста разочароващо равенство за Динамо, който не успя да излезе над опасната зона и остава на 14-тата позиция с 20 точки. У Крайова пък е последен в таблицата на 16-ата позиция с 18 точки