Луд мач в Разград, Лудогорец още не е шампион

Галатасарай се провали за Купата на Турция

Галатасарай сензационно отпадна на 1/4-финалите в турнира за Купата на Турция. Отборът на Окан Бурук загуби на собствения си стадион с 0:2 от Фатих Карагюмрюк и напусна надпреварата. Провалът дойде седмица след тежкото поражение с 1:4 от Спарта (Прага) в Лига Европа.

Днес част от звездите на истанбулския гранд получиха почивка и това се оказа грешка. Гостите поведоха още в 6-ата минута с попадение на Маркао, а имаха и други положения до почивката.

На полувремето в игра за Галатасарай се появиха Дрис Мертенс и Керем Демирбай. В отсъствието на Мауор Икарди обаче, атаката не функционираше добре. В 84-ата минута Райън Мендеш вкара втори гол за Фатих Карагюмрюк и реши всичко.

На полуфиналите Фатих Карагюмрюк ще играе срещу Трабзонспор, а другата двойка е Анкарагюджю - Бешикташ.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!