Дебютен гол на Елитон не стигна на Гьозтепе за Купата, тимът на Мъри Стоилов изхвърча след продължения

Гьозтепе отпадна от турнира за Купата на Турция след продължения. Отборът на Станимир Стоилов загуби гостуването си на елитния Коняспор с 1:2, въпреки че поведе в резултата.

Бившият футболист на ЦСКА 1948 - Елитон, даде преднина на "Гьоз-Гьоз" в 60-ата минута, когато засече центриране от ъглов удар. Топката срещна дясната греда и влезе във вратата на домакините.

15 по-късно Огюлджан Юлгун се оказа на точното място в наказателното поле на Гьозтепе, за да изравни резултата. До края на редовното време нямаше нови попадения и така победителят трябваше да бъде решен след 90-ата минута.

В края на първото продължение Коняспор стигна до пълен обрат. Този път Елитон не действа по най-добрия начин пред вратата си и изчисти кълбото право в краката на Лоука Прип, който от малък ъгъл успя да се разпише за крайното 2:1, с което изхвърли Гьозтепе от надпреварата.