Жоро Костадинов и АПОЕЛ отново стъпиха накриво у дома

АПОЕЛ Никозия загуби нови точки на собствен терен, след като направи 0:0 с непретенциозния Кармиотиса в среща от 6-ия кръг на кипърското първенство. Цял мач за домакините игра Георги Костадинов, а на резервната скамейка за гостите остана Мартин Луков.

Това беше трето домакинство за АПОЕЛ от старта на сезона и тимът все още няма победа на "ГСП". Днес грандът от Никозия беше воден от новия старши треньор Софронис Августи, който замени освободения преди броени дни Владан Милоевич.

Преди почивката головите положения бяха малко. Гостите действаха прибрано, а в 11-ата минута можеха да поведат, но ударът на Мунир Ел Алухи срещна гредата. През второто полувреме АПОЕЛ имаше териториално надмощие, но не и идеи как да стигне до гол. В крайна сметка нулевото равенство беше справедливо и отборът на Костадинов заема пето място в класирането с 9 точки преди изиграването на всички двубои от кръга.