Дубълът на ЦСКА 1948 измъчи сериозно Етър

Соченият за фаворит във Втора лига тим на Етър постигна много трудна домакинска победа с 1:0 над дублиращия тим на ЦСКА 1948 в мач от 16-ия кръг на първенството.

Единственото попадение вкара ветеранът Даниел Младенов в 45-ата минута. Голът стана след “открадната” топка в центъра на терена, а Младенов завърши атаката с шут от границата на наказателното поле.

През първата част играта бе равностойна и без чисти положения с изключение на гола на Младенов.

След почивката червените можеха да изравнят, но Стилиян Добрев на два пъти изпусна да вкара сам срещу вратаря.