Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Дербито на Москва между Динамо и Локомотив остана без победител

Московското дерби между Динамо и Локомотив остана без победител. Двата тима се изправиха един срещу друг в среща от 6-ия кръг на стадион “ВТБ Арена”, която завърши при резултат 1:1. Любопитното е, че това е трети пореден мач от кръга, който завършва при този резултат.

Фьодор Смолов даде преднина на гостите в 23-ата минута. Той пое топката в наказателното поле, финтира двама защитници и с удар по земя успя да промуши топката във вратата за 0:1.

В 41-ата минута обаче Динамо изравни с попадение на Себастиан Шимански, който бе изведен зад защитата и успя да преодолее вратаря за 1:1.

В края на мача гостите завършиха в намален състав, след като Дмитри Баринов получи втори жълт и червен картон.

След това реми Динамо пропусна да оглави класирането и остава на 2-ата позиция с 13 точки, с една по-малко от лидера Зенит. Локо пък заема 4-ото място с 12 точки.