Тежките дни за Волфсбург нямат край (видео)

Тимът на Волфсбург продължава да страда този сезон и да няма победа в Бундеслигата. След като в четвъртък тимът отпадна от Лига Европа, днес той не успя да преодолее съпротивата на гостуващия Аугсбург - 0:0. По този начин “вълците” продължават да имат само равенства в шампионата след три кръга.

Играчите в зелено хвърлиха много усилия и имаха няколко добри възможности, но не успяха да превърнат в гол нито едно от тях. През първото полувреме попадение на Йосип Брекало не беше зачетено заради засада, маркирана от ВАР.

И докато Волфсбург е в период на криза, тимът на Аугсбург продължава да няма поражение. Той даже има 7 точки, след като стартира с две победи.