Борусия М и Волфсбург не се победиха

Отборите на Борусия Мьонхенгладбах и Волфсбург завършиха 1:1 в двубой от 4-ия кръг на Бундеслигата и не успяха да се отлепят от долната половина на таблицата. Двубоят беше доста равностоен, като всичко по-интересно се случи в последния четвърт час.

В 78-ата минута реферът Даниел Шлагер отсъди дузпа в полза на домакините, която беше реализирана от халфа Йонас Хофман. Преднината на "жребчетата" се задържа до 85-ата минута. Тогава Ваут Вегхорст вкара за 1:1, с което оформи и крайния резултат.Така Борусия събра 5 точки и върви на десетата позиция, докато Волфсбург с 4 е 13-и.