Филип Кръстев: За мен това е нещо невероятно, доста добър отбор сме, беше страхотно

Талантът на Славия Филип Кръстев, който направи своя дебют за националния отбор на България при поражението с 0:1 от Уелс, обяви, че тимът е достатъчно добър, за да се бори със силните страни на Стария континент.

“За мен това е нещо невероятно. Опитът, който изпитах не само в този мач, но и в предишния срещу Ирландия… Доста нещастно загубихме точки и в двата мача. Мачовете са на доста високо темпо и за мен беше страхотно да видя футбола, който се играе на национално ниво.

Мисля, че сме доста добър отбор и можем да се борим срещу силните. Малко нещастно се получи със загубата на точки в последните минути. Надявам се да печелим точки занапред.

Атмосферата в съблекалнята е страхотна, добър колектив сме и за мен е прекрасно да съм част от този отбор.

Пожелавам си да бъда отново част от националния отбор, да победим Унгария, а след това и в другия мач, и да се класираме за европейско”, каза Кръстев след злощастното поражение на трикольорите, които допуснаха попадение в последните секунди на срещата.